Bol Bol Eğlence!

Bol Bol Eğlence!

Çocukluğumdan beri sürekli partilere ilgili olmuşumdur. Çocukken eğlenmek her şeyin ötesindeydi.  Partiler, pastalar, arkadaşlar… sanki hayatımızın dönüm noktalarıymış gibi heyecanla o günü beklerdik. Tabi artık günümüzde her şey çok daha modern ve kaliteli. Bugünün çocukları çok daha şanslı doğuyorlar. Örneğin parti konusunda harika alternatifleri var. Curcuna Parti Evi ile tamamen onlar için tasarlanmış parti odalarında keyifli ve kaliteli zaman geçirebiliyorlar. Bu, bugünün çocukları için harika bir fırsat.

Animatörler eşliğinde dolu dolu bir “2 saat” geçiren çocuklar eğlencenin tadına varıyor. Ekibi içerisine köpekleri “bulut” ve kaplumbağaları “aliş ile veliş” ikilisini de dahil eden Curcuna çocukların gelişerek iyi vakit geçirebilmeleri için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. İstanbul’da ilk parti evi olma özelliğini taşımaları ile beraber lezzetli sunumları ile hatıralar da yer ediyorlar.

Sizde www.curcunapartievi.com web sitesini ziyaret ederek tüm bu inanılmaz hareketli ve dinamik ekibi inceleyebilir ve size sunulan fırsatlara göz atabilirsiniz. Bol eğlenceli partiler dileriz.

Yorum Yap