Etiket: animatör ekibi

Kız çocuğu doğum günü

_ZK_4465Kız çocuğu doğum günü, işiniz zor diyebiliriz ama artık değil. Curcuna parti evi kız çocuğu doğum günlerinin vazgeçilmez mekânıdır. Stres yapmanıza mekan ve konsept aramanıza gerek yok artık curcuna parti evine gelmeniz ve kız çocuğu doğum günü organizasyonuna işini bilen curcuna ekibine bırakmanız yeterlidir.

Curcuna parti evinde animasyon ve tarz her şeyin önüne geçecektir emin olun. Kız çocuğu doğum günü için farklı bir konsept ve arayışa girmenize gerek yok. Buraya gelen bütün kız çocukları hayatlarındaki en güzel doğum günü partisini yaşayacaklar. Unutulmaz bir eğlence ve show ile doğum günlerini kutlayacaklar.

Kız çocukları mutlu siz mutlu, yapmanız gereken sadece curcuna deneyimini yaşamak. Aşağıdaki linke bir göz atın ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

http://www.curcunapartievi.com.tr/parti-videolari

 

Eğlenceye Bekleriz!
Eğlenceye Bekleriz!

Partiler çocukların bayıldığı ve eğlenmek için can attığı harika organizasyonlardır. Tüm minikler doyasıya eğlenerek ileri de anılarını süsleyecek hatıralar oluştururlar. Fakat bir aksilik ya da eksiklik bile onların heyecanlı hallerini alıp üzülmelerine sebep olabilir. Böyle eksikliklere düşmeden, birilerinin tamamen sizi düşünerek harika bir mekanda eğlenmeniz için hizmet sunmasını istemez misiniz? O zaman sizi Curcuna Parti Evi ile tanıştıralım!

Curcuna 500 metrekarelik büyük bir alanda uzman animatör ekibi ile size harika bir parti hazırlıyor. 4 farklı parti odası bulunan Curcuna ayrıca miniklerin ailelerine onlar eğlenirken vakit geçirmeleri için tatlı bir cafe de sunumlar yapıyor. Hem minikler eğleniyor hem aileler! Hiçbir şey düşünmeden doyasıya eğlenmenin tadı da bir başka.

Sizde hemen www.curcunapartievi.com.tr web adresini ziyaret ederek o harika ortamı inceleyebilirsiniz. Tüm ayrıntıların baştan sona düşünüldüğü bir organizasyon da  sizlere tatlı anılar sunmaya hazır olan Curcuna , eğlenmek için sizi davet ediyor.