Etiket: çocuklar ve eğlence

Parti evi

Curcuna parti evi, evet geldiği ve hayran kaldığı mekanın adı bu idi. Parti evleri arasında o kadar farklı ve güzeldi ki hep aklında kaldı. Doğum gününü orada kutlamalı idi. Parti evi kelimesi ailesine sıcak gelmese de onu kırmazlardı. Ama o da parti evinde doğum günü yapmak için bir katkı sağlamalı idi. Kararını verdi artık kumbarasında para biriktirecek ve curcuna parti evinde doğum günü yapmak için kendince bir katkı sağlayacak idi.

_ZK_1454Bir hikaye değil bu bir masal hiç değil. Bu sadece bir gerçek. Tam 3 yıl sürdü bu süreç ve birçok kez arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için geldi curcuna parti evine, ve hiç değişmedi bu parti evinde doğum gününü kutlama arzusu.

Sonunda o gün geldi artık o da curcunalı olacaktı. Curcuna parti evinde kutladı doğum gününü. Kendi katkısının da bulunması onu daha da mutlu etti. O gün her şey güzeldi, bir o kadar kısa gelen o 2 saat eğlence ile bir o kadar da uzun gelmişti. Her zamanki gibi her şey harika geçti, çok güzel bir parti oldu.

Nice yıllara küçük, sağlıklı mutlu başarı dolu bir hayatın olsun.

Ana Sayfa

Doğum günü partisi

curcunapartievindecinedisco (9)Curcuna parti evi doğum günü partisi için tek mekandır diyebiliriz. Curcuna parti evi sadece doğum günü partisi yapar. Başka bir iş konusu yoktur. O yüzden de doğum günü partisi konusunda çok farklı, ayrıcalıklı ve özel bir konuma sahiptir. Doğum günü partisi için yapılabilecek en optimum partiyi organize eder ve eksiksiz uygular. Curcuna parti evinde hatasız işleyen bir düzen ve sistem vardır. Sizin farkına bile varamayacağınız kesintisiz bir akış 2 saatlik seansların dolu dolu geçmesine neden olur. Doğum günü partisi sosyal yapısı içerisinde barındırdığı çocuk oyun alanları, ebeveynlerin oturduğu ayrı bir mekan, ki bu mekandan çocukları görebileceksiniz, çocuklar için özel yemek salonu ve hiçbir yerde bulamayacağınız bir disko ile rakipsizdir.

Sonuç olarak doğum günü partisi için ulaşabileceğiniz son nokta curcuna parti evidir.

Curcuna Denniz

Bol Bol Eğlence!
Bol Bol Eğlence!

Çocukluğumdan beri sürekli partilere ilgili olmuşumdur. Çocukken eğlenmek her şeyin ötesindeydi.  Partiler, pastalar, arkadaşlar… sanki hayatımızın dönüm noktalarıymış gibi heyecanla o günü beklerdik. Tabi artık günümüzde her şey çok daha modern ve kaliteli. Bugünün çocukları çok daha şanslı doğuyorlar. Örneğin parti konusunda harika alternatifleri var. Curcuna Parti Evi ile tamamen onlar için tasarlanmış parti odalarında keyifli ve kaliteli zaman geçirebiliyorlar. Bu, bugünün çocukları için harika bir fırsat.

Animatörler eşliğinde dolu dolu bir “2 saat” geçiren çocuklar eğlencenin tadına varıyor. Ekibi içerisine köpekleri “bulut” ve kaplumbağaları “aliş ile veliş” ikilisini de dahil eden Curcuna çocukların gelişerek iyi vakit geçirebilmeleri için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. İstanbul’da ilk parti evi olma özelliğini taşımaları ile beraber lezzetli sunumları ile hatıralar da yer ediyorlar.

Sizde www.curcunapartievi.com web sitesini ziyaret ederek tüm bu inanılmaz hareketli ve dinamik ekibi inceleyebilir ve size sunulan fırsatlara göz atabilirsiniz. Bol eğlenceli partiler dileriz.