Etiket: curcuna parti evi

Curcuna Parti Evi

Curcuna parti evinin müdavimlerinden bir arkadaş geldi. Hem yeni doğum gününü planladı hemde gelmişken curcunalı olduğu için hediyesini aldı. Curcuna Parti Evinde doğum günü yapan çocuklar bilirler; burada doğum günü yapan her arkadaşımız herhangi bir gün bize geldiğinde bizden hediye alma hakları vardır.

Hatta Curcuna Parti Evinde 2 doğum günü yapan arkadaşlarımızın bir de Curcuna Kart’ ı vardır. Bu kart sayesinde özel bir dolaptan hediye seçerler.

curcunapartievilogosu

 

 

Parti evi

Curcuna parti evi, evet geldiği ve hayran kaldığı mekanın adı bu idi. Parti evleri arasında o kadar farklı ve güzeldi ki hep aklında kaldı. Doğum gününü orada kutlamalı idi. Parti evi kelimesi ailesine sıcak gelmese de onu kırmazlardı. Ama o da parti evinde doğum günü yapmak için bir katkı sağlamalı idi. Kararını verdi artık kumbarasında para biriktirecek ve curcuna parti evinde doğum günü yapmak için kendince bir katkı sağlayacak idi.

_ZK_1454Bir hikaye değil bu bir masal hiç değil. Bu sadece bir gerçek. Tam 3 yıl sürdü bu süreç ve birçok kez arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için geldi curcuna parti evine, ve hiç değişmedi bu parti evinde doğum gününü kutlama arzusu.

Sonunda o gün geldi artık o da curcunalı olacaktı. Curcuna parti evinde kutladı doğum gününü. Kendi katkısının da bulunması onu daha da mutlu etti. O gün her şey güzeldi, bir o kadar kısa gelen o 2 saat eğlence ile bir o kadar da uzun gelmişti. Her zamanki gibi her şey harika geçti, çok güzel bir parti oldu.

Nice yıllara küçük, sağlıklı mutlu başarı dolu bir hayatın olsun.

Ana Sayfa

Doğum günü partisi

curcunapartievindecinedisco (9)Curcuna parti evi doğum günü partisi için tek mekandır diyebiliriz. Curcuna parti evi sadece doğum günü partisi yapar. Başka bir iş konusu yoktur. O yüzden de doğum günü partisi konusunda çok farklı, ayrıcalıklı ve özel bir konuma sahiptir. Doğum günü partisi için yapılabilecek en optimum partiyi organize eder ve eksiksiz uygular. Curcuna parti evinde hatasız işleyen bir düzen ve sistem vardır. Sizin farkına bile varamayacağınız kesintisiz bir akış 2 saatlik seansların dolu dolu geçmesine neden olur. Doğum günü partisi sosyal yapısı içerisinde barındırdığı çocuk oyun alanları, ebeveynlerin oturduğu ayrı bir mekan, ki bu mekandan çocukları görebileceksiniz, çocuklar için özel yemek salonu ve hiçbir yerde bulamayacağınız bir disko ile rakipsizdir.

Sonuç olarak doğum günü partisi için ulaşabileceğiniz son nokta curcuna parti evidir.

Curcuna Denniz

Çocuk doğum günü partisi

curcunapartievi1001 (4)Curcuna parti evi çocuk doğum günü partisi için en uygun mekandır. Nedenlerini açıklayalım. Çocuk doğum günü partisi çocukların okul dışında da bir araya gelebildiği birlikte gerçekten eğlenebildiği bir aktivitedir. Okullarında ki kısa tenefüs zamanları ve sosyal konumları gereği yaşayamadıkları oyun arkadaşlığını bizim mekanımızda deneyimleyebilirler. Curcuna çocuk doğum günü partisi için içerik olarak hemen her şeye sahiptir. Öncelikle biz yetişkinlerin çocukluğunda oynadığı oyunlara benzer oyunlar çocuklarımız için animasyonumuzda yer alır. Bu oyunlara bazen takım bazen bireysel olarak katılırlar ve kazanır-kaybederler ama her zaman mutlaka bir hediye alırlar. Yine çocuk doğum günü partisinde doğum günü çocuğu için özel uygulamalarımız vardır ki o gün kendini özel hisseder. Birlikte özel bir mekanda yemek ve pastalarını yerler ve çok daha önemlisi parti sonunu diskomuzda dans ederek geçirirler.

Çocuk doğum günü partisi deyip geçmemek gerekir aslında, bu kutlama yapılacaksa en doğru yerde yapılmalıdır. Curcuna da ekip olarak bu işi en doğru şekilde yapar. Sonuçta sizde çocuğunuza güzel bir hediye vermiş olursunuz.

Onlar mutlu olunca sizlerde çok daha mutlu ve keyifli olursunuz.

Lütfen sayfamızda ki tanıtım videomuza ve fotoğraflarımıza bir göz atın ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

 

Videolar

Kız çocuğu doğum günü

_ZK_4465Kız çocuğu doğum günü, işiniz zor diyebiliriz ama artık değil. Curcuna parti evi kız çocuğu doğum günlerinin vazgeçilmez mekânıdır. Stres yapmanıza mekan ve konsept aramanıza gerek yok artık curcuna parti evine gelmeniz ve kız çocuğu doğum günü organizasyonuna işini bilen curcuna ekibine bırakmanız yeterlidir.

Curcuna parti evinde animasyon ve tarz her şeyin önüne geçecektir emin olun. Kız çocuğu doğum günü için farklı bir konsept ve arayışa girmenize gerek yok. Buraya gelen bütün kız çocukları hayatlarındaki en güzel doğum günü partisini yaşayacaklar. Unutulmaz bir eğlence ve show ile doğum günlerini kutlayacaklar.

Kız çocukları mutlu siz mutlu, yapmanız gereken sadece curcuna deneyimini yaşamak. Aşağıdaki linke bir göz atın ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

http://www.curcunapartievi.com.tr/parti-videolari

 

Parti Sever Misiniz?
Parti Sever Misiniz?

Her şeyin size özel olduğu ve uzman animatörler ile doyasıya eğleneceğiniz harika bir parti istemez misiniz! Tabi ki istersiniz. O zaman hadi Curcuna Parti Evi’ne.
İstanbulda’ki ilk parti evi olan Curcuna karne partisi, doğum günü partisi gibi özel günlerinizi kutlamanıza ortam ve olanak sağlıyor. 500 metrekarelik büyük bir alanda dilediğiniz gibi eğlenebileceksiniz. Üstelik size özel muhteşem parti odaları var. İstediğinizi seçebilirsiniz.

Sizde hemen www.curcunapartievi.com.tr adresini ziyaret edin ve o harika evi bir inceleyin. Parti resimleri alanından yaşanılan eğlence ve curcuna dolu anları görüntüleyebilirsiniz. Değişik ve keyifli kutlamaları ile herkesin uğrak noktası olmayı başaran Curcuna Parti Evi’n de yok yok! Sizde hatıralarınızı süsleyecek unutulmaz bir parti diliyorsanız hemen Curcuna Parti Evi’ne gelin!

Eğlenceye Son Hızla Devam Ediyoruz!
Eğlenceye Son Hızla Devam Ediyoruz!

Artık kış geliyor ve havalar bir anda oldukça soğudu. Doğal olarak tüm yazı eğlenceli partilerle ve arkadaşlar ile geçirmiş iken bu duruma henüz alışamadık. Ancak eğlenmek isteyen birini kim durdurabilir? Curcuna ile eğlencenin tadına varmaya son hızla devam ediyoruz. Havalar böyle soğumuş iken Curcuna Parti Evi’nin muhteşem parti odalarında eğlence dolu animatörler ile kış partilerini başlatıyoruz.

Curcuna İstanbul’da ilk parti evi olma özelliğini taşıyor ve 500 metrekarelik büyük bir alanda birbirinden farklı ve eğlenceli parti odalarına sahip. Bu da gönlünüzce eğlenebileceğiniz anlamına geliyor.  Durmayın sizde hemen www.curcunapartievi.com.tr adresini ziyaret edin ve o renkli dünyaya bir göz atın. Sürekli yenilikler arayan, nasıl daha iyi olurum? Sorusunu tekrarlayan, eksik arayan ve eksikleri tamamlayan bu harika ekip sizinle eğlenmeye hazır.

Renkli Partiler!
Renkli Partiler!

Partiler hayatımıza renk katar. Keyifli anılar olarak her sene hafızalarımıza kazınırlar. Peki bir sonraki partinizi tamamen size ayrılan bir parti evinde dostlarınızla doyasıya eğlenerek geçirmek istemez misiniz? O zaman Curcuna Parti Evi tam size göre!

İstanbul’da ilk parti evi olma özelliğine sahip Curcuna, 500 metrekarelik büyük bir alanda sizlere eğlence dünyasının kapılarını aralıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle dileğiniz parti odasında gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Üstelik uzman animatörler de sizinle eğlenmeye hazır durumdalar. Durmayın! Sizde hemen www.curcunapartievi.com.tr web sitesini ziyaret edin.

Site üzerinden parti resimlerini inceleyip parti paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde Curcuna’nın bu keyifli dünyasına katılın ve anılarınızı süsleyecek partilerin baş kahramanı olun.

Keyif Dolu Partiler!
Keyif Dolu Partiler!

Doğum günü partileri çocukları mutlu eden harika organizasyonlardır. Peki çocuğunuzun doğum gününde arkadaşlarıyla doyasıya eğlenmesini istemez misiniz? Üstelik sizde bu sırada dostlarınızla keyifli bir buluşma gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar nasıl olacak? dediğinizi duyar gibiyim. Tabiî ki Curcuna Parti Evi sayesinde olacak!

Curcuna size ve çocuklarınıza mükemmel partiler düzenleyen bir parti evi. Çocuklarınız uzman animatörler ile eğlenceli bir parti geçirirken sizde tamamen size ayrılmış cafe içerisinde dostlarınız ve yakınlarınızla sohbet edebilirsiniz. Çünkü çocuklarınız tamamen güvenli ellerde eğleniyor olacak. Mükemmel değil mi? O zaman haydi partiye!

Sizde hemen www.curcunapartievi.com.tr web sitesini ziyaret ederek daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik galeri üzerinden bugüne dek gerçekleşmiş olan tüm parti resimlerini de inceleyebilirsiniz. Curcuna Parti Evi ile sizlere keyifli partiler dileriz. Çocuklarınız ve siz en iyisini hak ediyorsunuz.

Benim Partim, Benim Eğlencem!
Benim Partim, Benim Eğlencem!

Doğum günü partim için anneme güzel bir yerde kutlama yapmak istediğimi söylemiştim. Oda benim için arkadaşlarımla eğlenebileceğim güzel bir parti evi araştırmaya başladı. Henüz küçük olduğum için böyle büyük işlerle ilgilenemiyordum çünkü. Annem benim için Curcuna Parti Evi‘ni uygun bulduğunu ve çok eğlenebileceğimi söyledi.  Yaptıkları eğlenceli partileri görünce daha 1 ay öncesinden heyecanlanmaya başlamıştım.

Curcuna parti evinde kocaman metrekarelerde, istediğim parti odasında dilediğim gibi eğlenebilirmişim. Bu beni çok mutlu etti. Üstelik son derece eğlenceli animatörler ile çeşit çeşit oyunlar da partime dahilmiş. Tüm bunları duyduktan sonra partimi kesinlikle Curcuna Parti Evinde yapmak istedim. Böyle eğlenceli bir parti evini kim istemez ki? Doyasıya eğlenip vakit geçirdiğim harika bir partim oldu. Seneye de burada güzel bir parti düzenlemek istiyorum!

Sizde bu harika parti evini incelemek ve rezervasyon yaptırmak isterseniz www.curcunapartievi.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.