Etiket: keyifli anlar

Haydi Partiye!
Haydi Partiye!

Çocuklarınıza güzel bir doğum günü partisi düzenlemek istiyor ancak evi bunun için uygun hale getiremiyor musunuz? O zaman sizin sorununuz için güzel bir çözümüm var. Curcuna parti Evi!
İstanbul’da ilk parti evi olma özelliği taşıyan Curcuna, çocuklarınızın doyasıya eğleneceği parti odalarına sahip. Taktir edersiniz ki ev ortamları partiler için pek uygun değil. Üstelik çocuklarda istedikleri şekilde rahat hareket edemiyorlar. Bu yüzden Curcuna Parti Evi hepimize güzel bir olanak sağlıyor.

Denniz, Gökyüzzü, Yemmek, Sinediscoo gibi ayrı odaları bulunan Curcuna, işinde uzman animatörleri ile çocuklarınızı oldukça eğlendiriyor. Sizde bu sırada Curcuna Cafe de dostlarınızla sohbet edebiliyorsunuz. Çifte mutluluk ve çifte eğlence diye buna denir. 10 yılı aşkın parti işletmeciliği görevini başarıyla gerçekleştiren firma, kalabalık ekibiyle harikalar yaratıyor!

Sizde www.curcunapartievi.com.tr web sayfasını ziyaret ederek bu eğlenceye eşlik edebilirsiniz.
Parti resimleri alanından bugüne dek gerçekleşen tüm partileri gözden geçirmeniz, ortamı görmeniz açısından yararlı olacaktır. Partinin tüm eğlencesini sizlere sunmaya hazır olan Curcuna Parti Evi, sizlere keyifli anlar diliyor…