Etiket: parti düzenle

Parti evi

Curcuna parti evi, evet geldiği ve hayran kaldığı mekanın adı bu idi. Parti evleri arasında o kadar farklı ve güzeldi ki hep aklında kaldı. Doğum gününü orada kutlamalı idi. Parti evi kelimesi ailesine sıcak gelmese de onu kırmazlardı. Ama o da parti evinde doğum günü yapmak için bir katkı sağlamalı idi. Kararını verdi artık kumbarasında para biriktirecek ve curcuna parti evinde doğum günü yapmak için kendince bir katkı sağlayacak idi.

_ZK_1454Bir hikaye değil bu bir masal hiç değil. Bu sadece bir gerçek. Tam 3 yıl sürdü bu süreç ve birçok kez arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için geldi curcuna parti evine, ve hiç değişmedi bu parti evinde doğum gününü kutlama arzusu.

Sonunda o gün geldi artık o da curcunalı olacaktı. Curcuna parti evinde kutladı doğum gününü. Kendi katkısının da bulunması onu daha da mutlu etti. O gün her şey güzeldi, bir o kadar kısa gelen o 2 saat eğlence ile bir o kadar da uzun gelmişti. Her zamanki gibi her şey harika geçti, çok güzel bir parti oldu.

Nice yıllara küçük, sağlıklı mutlu başarı dolu bir hayatın olsun.

Ana Sayfa

Doyasıya Eğlence Vakti!
Doyasıya Eğlence Vakti!

Çocuklar eğlenceye düşkündür. Hatta eğlence için yaşarlar ve büyürler bile diyebiliriz. Özellikle özel günlerinde her zamankinden daha da heyecanlı olurlar. Doğum günleri, karne günleri, sünnet törenleri…  Böyle zamanları kutlamak için can atarlar. Sizde onların bu heyecanlı anlarında yanında olmak ve doyasıya eğlenmek istemez misiniz?

Curcuna Parti Evi çocuklarınıza ve size ileride anılarınızı süsleyecek muhteşem anılar oluşturmaya hazır. Büyük bir parti evi olan Curcuna, 4 farklı parti odası ile sizlere seçimler sunuyor. Üstelik uzman animatörler ile çocuklarınıza eğlenceyi doyasıya yaşatma imkanı veriyor. Siz bu sırada dilerseniz çocuklarınıza eşlik edebilir dilerseniz de size ayrılan özel bir alanda dostlarınızla vakit geçirmenin tadına varabilirsiniz.

Hemen www.curcunapartievi.com web sitesini ziyaret ederek o eğlenceli ortamı inceleyebilirsiniz. Üstelik daha önce Curcuna’da parti düzenleyen tüm müşterilerin yorumlarına da oradan ulaşabilirsiniz. Tamamen size özel bir yerde dostlar ile birlikte olmak gibisi yok!