Etiket: parti işletmeciliği

Doğum günü partisi

curcunapartievindecinedisco (9)Curcuna parti evi doğum günü partisi için tek mekandır diyebiliriz. Curcuna parti evi sadece doğum günü partisi yapar. Başka bir iş konusu yoktur. O yüzden de doğum günü partisi konusunda çok farklı, ayrıcalıklı ve özel bir konuma sahiptir. Doğum günü partisi için yapılabilecek en optimum partiyi organize eder ve eksiksiz uygular. Curcuna parti evinde hatasız işleyen bir düzen ve sistem vardır. Sizin farkına bile varamayacağınız kesintisiz bir akış 2 saatlik seansların dolu dolu geçmesine neden olur. Doğum günü partisi sosyal yapısı içerisinde barındırdığı çocuk oyun alanları, ebeveynlerin oturduğu ayrı bir mekan, ki bu mekandan çocukları görebileceksiniz, çocuklar için özel yemek salonu ve hiçbir yerde bulamayacağınız bir disko ile rakipsizdir.

Sonuç olarak doğum günü partisi için ulaşabileceğiniz son nokta curcuna parti evidir.

Curcuna Denniz

Haydi Partiye!
Haydi Partiye!

Çocuklarınıza güzel bir doğum günü partisi düzenlemek istiyor ancak evi bunun için uygun hale getiremiyor musunuz? O zaman sizin sorununuz için güzel bir çözümüm var. Curcuna parti Evi!
İstanbul’da ilk parti evi olma özelliği taşıyan Curcuna, çocuklarınızın doyasıya eğleneceği parti odalarına sahip. Taktir edersiniz ki ev ortamları partiler için pek uygun değil. Üstelik çocuklarda istedikleri şekilde rahat hareket edemiyorlar. Bu yüzden Curcuna Parti Evi hepimize güzel bir olanak sağlıyor.

Denniz, Gökyüzzü, Yemmek, Sinediscoo gibi ayrı odaları bulunan Curcuna, işinde uzman animatörleri ile çocuklarınızı oldukça eğlendiriyor. Sizde bu sırada Curcuna Cafe de dostlarınızla sohbet edebiliyorsunuz. Çifte mutluluk ve çifte eğlence diye buna denir. 10 yılı aşkın parti işletmeciliği görevini başarıyla gerçekleştiren firma, kalabalık ekibiyle harikalar yaratıyor!

Sizde www.curcunapartievi.com.tr web sayfasını ziyaret ederek bu eğlenceye eşlik edebilirsiniz.
Parti resimleri alanından bugüne dek gerçekleşen tüm partileri gözden geçirmeniz, ortamı görmeniz açısından yararlı olacaktır. Partinin tüm eğlencesini sizlere sunmaya hazır olan Curcuna Parti Evi, sizlere keyifli anlar diliyor…