Etiket: parti organizasyonları

Çocuk doğum günü partisi

curcunapartievi1001 (4)Curcuna parti evi çocuk doğum günü partisi için en uygun mekandır. Nedenlerini açıklayalım. Çocuk doğum günü partisi çocukların okul dışında da bir araya gelebildiği birlikte gerçekten eğlenebildiği bir aktivitedir. Okullarında ki kısa tenefüs zamanları ve sosyal konumları gereği yaşayamadıkları oyun arkadaşlığını bizim mekanımızda deneyimleyebilirler. Curcuna çocuk doğum günü partisi için içerik olarak hemen her şeye sahiptir. Öncelikle biz yetişkinlerin çocukluğunda oynadığı oyunlara benzer oyunlar çocuklarımız için animasyonumuzda yer alır. Bu oyunlara bazen takım bazen bireysel olarak katılırlar ve kazanır-kaybederler ama her zaman mutlaka bir hediye alırlar. Yine çocuk doğum günü partisinde doğum günü çocuğu için özel uygulamalarımız vardır ki o gün kendini özel hisseder. Birlikte özel bir mekanda yemek ve pastalarını yerler ve çok daha önemlisi parti sonunu diskomuzda dans ederek geçirirler.

Çocuk doğum günü partisi deyip geçmemek gerekir aslında, bu kutlama yapılacaksa en doğru yerde yapılmalıdır. Curcuna da ekip olarak bu işi en doğru şekilde yapar. Sonuçta sizde çocuğunuza güzel bir hediye vermiş olursunuz.

Onlar mutlu olunca sizlerde çok daha mutlu ve keyifli olursunuz.

Lütfen sayfamızda ki tanıtım videomuza ve fotoğraflarımıza bir göz atın ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

 

Videolar

Kız çocuğu doğum günü

_ZK_4465Kız çocuğu doğum günü, işiniz zor diyebiliriz ama artık değil. Curcuna parti evi kız çocuğu doğum günlerinin vazgeçilmez mekânıdır. Stres yapmanıza mekan ve konsept aramanıza gerek yok artık curcuna parti evine gelmeniz ve kız çocuğu doğum günü organizasyonuna işini bilen curcuna ekibine bırakmanız yeterlidir.

Curcuna parti evinde animasyon ve tarz her şeyin önüne geçecektir emin olun. Kız çocuğu doğum günü için farklı bir konsept ve arayışa girmenize gerek yok. Buraya gelen bütün kız çocukları hayatlarındaki en güzel doğum günü partisini yaşayacaklar. Unutulmaz bir eğlence ve show ile doğum günlerini kutlayacaklar.

Kız çocukları mutlu siz mutlu, yapmanız gereken sadece curcuna deneyimini yaşamak. Aşağıdaki linke bir göz atın ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

http://www.curcunapartievi.com.tr/parti-videolari

 

Eğlence Dorukta!
Eğlence Dorukta!

Artık yazın son günleri. Eğlenceyi doruklarına kadar yaşamanız için de son fırsatlar. O zaman haydi eğlenmeye! Soğuk havalar gelmeden güzelce eğlenelim. Öyle değil mi? Curcuna Parti Evi bu konuda her zaman hizmetinizde. İstanbul’un ilk parti evi olan Curcuna, siz gençlere ve çocuklara harika olanaklar sunuyor. 500 metrekarelik büyük alanlarda ve istediğiniz parti odalarında arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Çocuk partilerinde uzman animatörler ve gözetmenler tarafından güvenli şekilde zaman geçiren minikler gönüllerince eğlenebilir. Tabi ki özel ikramlar ve pasta servisi de partiye dahil. O zaman sizde hemen www.curcunapartievi.com.tr  web sitesini ziyaret ederek Curcuna’yı daha yakından tanıyabilirsiniz. Web adresi üzerinden parti paketlerini inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Keyifli Partiler!
Keyifli Partiler!

“Parti ve çocuk”. İki kelime içerisinde ancak bu kadar çok anlam bulunabilirdi. Eğlence, şarkı, dans, curcuna, mutluluk… ve daha bir çok şey eklenebilir. Çocukların böyle organizasyonlara ilgi ve merakı çok fazladır. Onlar için hayat bitmek tükenmek bilmeyen bir curcunadan ibaret. Bu sebeple onlara en güzel partileri de Curcuna Parti Evi düzenliyor 😉

Curcunanın tam da çocukların dünyasına uygun harika parti evleri var. Bunlar Curcuna Denniz, Curcuna Gökyüzzü, Curcuna Yemmek ve Curcuna Sinediscoo. İsimlerine göre tasarlanan parti evleri çocuklarınıza bambaşka bir eğlence yaşatıyor. Animatörler ile doyasıya eğlenen çocuklarınız oldukça kaliteli zaman geçiriyor. Sizde bu sırada Curcuya ait olan kafede kahvenizi yudumluyorsunuz. Tabiki isterseniz çocuklarınıza eşlik edebilirsiniz.

Sizde www.curcunapartievi.com.tr sitesi üzerinden Curcuna Parti Evi’nin renkli ve eğlenceli dünyasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca blog alanına göz atarak daha önce düzenlenen partiler hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz. Keyifli ve bol eğlenceli partiler dileriz…