Etiket: parti ve çocuk

Parti evi

Curcuna parti evi, evet geldiği ve hayran kaldığı mekanın adı bu idi. Parti evleri arasında o kadar farklı ve güzeldi ki hep aklında kaldı. Doğum gününü orada kutlamalı idi. Parti evi kelimesi ailesine sıcak gelmese de onu kırmazlardı. Ama o da parti evinde doğum günü yapmak için bir katkı sağlamalı idi. Kararını verdi artık kumbarasında para biriktirecek ve curcuna parti evinde doğum günü yapmak için kendince bir katkı sağlayacak idi.

_ZK_1454Bir hikaye değil bu bir masal hiç değil. Bu sadece bir gerçek. Tam 3 yıl sürdü bu süreç ve birçok kez arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için geldi curcuna parti evine, ve hiç değişmedi bu parti evinde doğum gününü kutlama arzusu.

Sonunda o gün geldi artık o da curcunalı olacaktı. Curcuna parti evinde kutladı doğum gününü. Kendi katkısının da bulunması onu daha da mutlu etti. O gün her şey güzeldi, bir o kadar kısa gelen o 2 saat eğlence ile bir o kadar da uzun gelmişti. Her zamanki gibi her şey harika geçti, çok güzel bir parti oldu.

Nice yıllara küçük, sağlıklı mutlu başarı dolu bir hayatın olsun.

Ana Sayfa

Doğum günü partisi

curcunapartievindecinedisco (9)Curcuna parti evi doğum günü partisi için tek mekandır diyebiliriz. Curcuna parti evi sadece doğum günü partisi yapar. Başka bir iş konusu yoktur. O yüzden de doğum günü partisi konusunda çok farklı, ayrıcalıklı ve özel bir konuma sahiptir. Doğum günü partisi için yapılabilecek en optimum partiyi organize eder ve eksiksiz uygular. Curcuna parti evinde hatasız işleyen bir düzen ve sistem vardır. Sizin farkına bile varamayacağınız kesintisiz bir akış 2 saatlik seansların dolu dolu geçmesine neden olur. Doğum günü partisi sosyal yapısı içerisinde barındırdığı çocuk oyun alanları, ebeveynlerin oturduğu ayrı bir mekan, ki bu mekandan çocukları görebileceksiniz, çocuklar için özel yemek salonu ve hiçbir yerde bulamayacağınız bir disko ile rakipsizdir.

Sonuç olarak doğum günü partisi için ulaşabileceğiniz son nokta curcuna parti evidir.

Curcuna Denniz

Keyifli Partiler!
Keyifli Partiler!

“Parti ve çocuk”. İki kelime içerisinde ancak bu kadar çok anlam bulunabilirdi. Eğlence, şarkı, dans, curcuna, mutluluk… ve daha bir çok şey eklenebilir. Çocukların böyle organizasyonlara ilgi ve merakı çok fazladır. Onlar için hayat bitmek tükenmek bilmeyen bir curcunadan ibaret. Bu sebeple onlara en güzel partileri de Curcuna Parti Evi düzenliyor 😉

Curcunanın tam da çocukların dünyasına uygun harika parti evleri var. Bunlar Curcuna Denniz, Curcuna Gökyüzzü, Curcuna Yemmek ve Curcuna Sinediscoo. İsimlerine göre tasarlanan parti evleri çocuklarınıza bambaşka bir eğlence yaşatıyor. Animatörler ile doyasıya eğlenen çocuklarınız oldukça kaliteli zaman geçiriyor. Sizde bu sırada Curcuya ait olan kafede kahvenizi yudumluyorsunuz. Tabiki isterseniz çocuklarınıza eşlik edebilirsiniz.

Sizde www.curcunapartievi.com.tr sitesi üzerinden Curcuna Parti Evi’nin renkli ve eğlenceli dünyasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca blog alanına göz atarak daha önce düzenlenen partiler hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz. Keyifli ve bol eğlenceli partiler dileriz…